Hafe International Limited

 • Çin Hafe International Limited şirket Profili
 • Çin Hafe International Limited şirket Profili
 • Çin Hafe International Limited şirket Profili
 • Çin Hafe International Limited şirket Profili
 • Çin Hafe International Limited şirket Profili
 • Çin Hafe International Limited şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü Üretici, İhracatçı
Markalar Hafe
Yıl kurulan 2013
İhracat p.c 90% - 100%

Giriş

HAFE International Limited (HAFE)Özel Aydınlatma, Şişme ve Elektrikli, Ekipman ve Araçlar için uzmanlaşmış bir üreticidir ve küresel ihracatçıdır.

 

Wuxi Fenigal Science and Technology Co. Ltd.HAFE International Limited'in holding şirketi.

 

Çin Hafe International Limited şirket Profili 0

Görüşümüz

- Hem etkinlik sektörü hem de küresel pazarda seçilmiş endüstriler için kullanılan yararlı donanımlarla özel aydınlatma ve şişirme malzemeleri için başarılı bir yenilikçi üreticisi ve tedarikçisi olmak.

Çin Hafe International Limited şirket Profili 1

Görevimiz

- Müşterilerimize kaliteli özel aydınlatma, şişirme malzemeleri ve elektrik ürünleri, ekipman ve araçlar sağlamak ve hizmet verdiğimiz belirli piyasa taleplerini karşılamak.

 

2008 yılının başlarında kurulan HAFE, aydınlatma, elektrik,makine, lojistik ekipmanları, su vb.Işık ve elektrikSadece OEM imalatıyla değil, kendi tesislerimizde veya denetimimiz altında kısmen ve kademeli olarak üretim değişimi yoluyla da.

Çin Hafe International Limited şirket Profili 2

 

Çin Hafe International Limited şirket Profili 3

 

2010'dan itibaren, yeni bir iş -şişirme malzemeleri- Özellikle çeşitli etkinlik endüstrilerinde kullanılan türler dikkatimizi çekti.Şişme işimizin sonucu, en son aydınlatma teknolojilerinden ve eğlenceli pazarda ortaya çıkan taleplerden kaynaklanan bazı yenilikçi fikirlerle birlikte, tamamen yeni, eşsiz ve özel şişme etkinlik aydınlatması ve endüstriyel aydınlatma işi.

 

2013 yılında, HAFE, mevcut adını BtCoops.com olarak şirketin iş alanlarının ana bölümü olarak dahil etti.

Çin Hafe International Limited şirket Profili 4

Çin Hafe International Limited şirket Profili 5

 

Bugün, HAFE - BtCoops.com işletmeleri 4 ana kategoriden oluşuyor - Özel Aydınlatma, Şişirme, Elektrikliler ve Ekipman ve Araçlar.Şişme ışık balonları da bizi diğerlerinden farklı kılan özel bir ürün yelpazesi.

Çin Hafe International Limited şirket Profili 6Çin Hafe International Limited şirket Profili 7

Çin Hafe International Limited şirket Profili 8

Pazar Bölümü

Aşağıda ürünümüzün hizmet verdiği birincil pazar sektörleri bulunmaktadır:

 

 • - Etkinlik
 • - Film ve TV
 • - Mimarlık
 • - İnşaat
 • - Sanayi
 • - Güvenlik ve Kurtarma
 • - Açık hava etkinliği

Çin Hafe International Limited şirket Profili 9

Çin Hafe International Limited şirket Profili 10

Küresel Pazar

Aşağıdaki harita ürünlerimizin nerede kullanıldığını gösteriyor:

Our Global Market Coverage

 

Çin Hafe International Limited şirket Profili 12

Bizimle İletişim

Çin Hafe International Limited şirket Profili 13

 

Geçmiş

Şişme aydınlatma işi için Hafe uluslararası sınırlı tarihi

Günümüzde HAFE'nin her adımı - şişme aydınlatma iş başarısı desteğinizle. çok teşekkür ederim!
Ortak gelişimimizin kaderini besliyoruz ve yeni 2018'de sizin için daha fazlasını yapmayı umuyoruz!

2017 Dünyanın en çok satılan ürünleri, onlarca ülke ve bölgede, uluslararası pazarda iyi bir üne sahip ve birçok ülkede ve bölgede bayi yetiştirmiştir.

Mart 2017 Dünyaca ünlü altın ışık grubu tedarikçisi üssüne girmiş ve başarıyla 2 parti mal ihraç etmiş, bugüne kadar dünyaca ünlü düzinelerce şirket ile ilişkiler ve işbirlikleri kurulmuştur.

Kasım 2016 Birkaç on yıl süren başarılı deneyime sahip birinci sınıf yerli şirketler ile stratejik ittifaklar ve işbirliği ilişkileri kurduk. ve üretim, satış mühendisliği şişme aydınlatma dekorasyon, sanayi işyeri aydınlatma, böylece şişme aydınlatma çeşitli entegre bir hizmet sağlayıcısı ve bir hizmet sağlayıcı sağlayıcısı olmak için koymak.


2015 Şirket Ar-Ge ekibi ayrıca Sun-serisi, İnci serisi, Muse serisi, ay Serisi geliştirmeye başlayacaktır ... daha sonra, müşterilerimiz için tek noktadan aydınlatma çözümleri sunmak için yeteneklerimizi daha da pekiştirerek şişme aydınlatma ve diğer yeni ürünler dünya.

Aralık 2013 Wuxi fabrikası kuruldu, tüm dünyadaki müşteriler için uluslararası pazara girmeye başladı.

Temmuz 2012 Araştırma ekibi, çeşitli özel günler için uygun bir halojen aydınlatma balonu ve RGB Led aydınlatma balonu geliştirdi. Ürün hattını daha da zenginleştirdi.

Ocak 2012 HAFE International Limited'in bir başka kurucusu, pazar, teknoloji, pazarlama avantajları tamamlayıcı, ekip kurmayı kullanarak aynı ideal ve takipçiliği birleştirdi.

Haziran 2009 Şirketin kurucularından biri, daha sonra ilgili sektörlere aşina olan, kullanıcılara yönelik pazarda daha güvenilir, çevresel, ekonomik bir şişme aydınlatma sağlamaya kararlı şişme aydınlatma alanına girmiştir.

Hizmet

Başlıca dört organik bölümü: Özel aydınlatma, Sisme, Elektrik, Ekipman ve Aletler olmak üzere, hizmet verdiğimiz pazara yüksek kaliteli ürünler ve hizmet çözümleri sunma misyonumuzu yansıtan orijinal üretici ve şirketlerdir.

İŞLETMELER KATEGORİLER

 • ÖZEL AYDINLATMA : Ürün yelpazemiz geniş bir dizi özel giriş ve aydınlatma formu, malzeme, ışık kaynağı, uygulama vb.
  Aydınlatma iş birimimizin 3 ana sektörü vardır: Özel Balon Işıkları, Şişme aydınlatma ürünleri - dekorasyon ve aydınlatma ve özel pazar için geleneksel aydınlatma.
 • ETKİLEŞİMLER : şişirilebilir ürün işi, odaklandığımız iki ana iş bölümünden biridir. Ürün yelpazemiz bazı alt kategorileri içerir: Olay, barınma, geçici konut amaçlı, sanayi vb.
 • ELEKTRİKSİZLER : Ürün yelpazemiz geniş bir yelpazede özel elektrik ve eletronik ürünler vb. İçerir. Bunlar normal olarak aydınlatma veya inflatables ile ek kullanım için tasarlanmıştır. Elektrik ürün grubumuzda birkaç alt sektör bulunmaktadır: Güç kaynağı ve kontrolü, Elektr, güvenlik, Hava kontrolü ve Kablolar ve teller vb.
 • EKİPMAN VE ARAÇLAR : ekipman ve araçlar, öncelikli olarak etkinlik, film ve TV, endüstriler, güvenlik ve kurtarma vb. İçin kullanılan işlevsel ekipman, donanım, nakliye çantası, araçları içerir.

Ekibimiz

BİZİM TAKIM
Takım oluşturma, şirketimizin büyümesini sağlayan sırdır. İnsanlar şirketin en önemli varlığıdır.
Profesyonel bir tasarım ekibi şirketin gelişimi ile birlikte büyüyor. Daha fazla ve daha yenilikçi konseptler birikmiş deneyimleri ve mükemmel becerileriyle ortaya çıkıyor. Ayrıca, yetenekli ve gelişmiş üretim teknolojisiyle, çeşitli yeni ürün fikirleri gerçeğe dönüşüyor.
Şişme yenilikçi bir konsepttir, her zaman çeşitli popüler şişme dekorasyon ve eğlenceye odaklandık, en yeni uluslararası etkinlik dekoru unsurlarına ayak uydurun ve tasarımlarımızla şişirilebilir design.match üzerinde kullanmaya devam edin.

Mesaj bırakın